Karotçu Beton Delme

Karotçu – İstanbul Ve Çevre İllere Karot Beton Delme Kesme ve Kırma Hizmeti Vermekteyiz. Kaliteli işçilik ve dürüst hizmet politakasıyla çalışıyoruz. Bilgi Almak için Ziyaret Edin. Beton Delme. Ankraj. Beton Kırım. Perde Beton Kesimi. Beton Kesme. Asfalt Kesme.

İstanbul’un tüm ilçe semtlerinde Karot delme, beton delme ve kesme, hidrolik kesim, perde beton kesimi konularında karotcu hizmeti vermektedir. Profesyonel ekipmanları ile demir donatılı ve donatısız zeminlerde Yatay-Dikey-Düşey açılı beton kesimi ve Q20 – Q300 arası çap, 1000mm derinlik 45º ile 90º derece açı ile her çaptaki deliği sıfır vibrasyonla betona zarar vermeden, istenilen çapta kesme – delme işlemi yapabilmektedir. Çalışmalarında iş, işçi ve ekipman güvenliğini ön planda tutarak İş ve İnsana saygı prensibinden ayrılmamaktadır.

Tesisat delikleri, kapı, pencere, baca açılımları, havalandırma, asansör, merdiven boşluğu açılımları, klima giriş – çıkışları, pis su gider delikleri, boru ve tahliye hattı çıkışları, tavan – duvar ve taban delimi, doğalgaz tesisat giriş – çıkışları, elektrik tesisat kanalları, korkuluk ve bariyer delikleri, kablo, tava ve tesisat geçişleri, aydınlatma direk montaj delikleri, makine ayak sabitleme deliklerini açma hizmetlerini vermektedir.

Call Now Button

Hedef Karot - Beton Delme Kesme >Site Geliştirici:By Web Uzmanı ►05534888292